TARİHÇE

1979 yılında inşaat taahhüt işleri yapmak üzere inşaat yüksek mühendisi Ali Ethem Yıldırım tarafından başlatılan faatliyetlerimizi genişleyen iş hacmimizle birlikte kurulan EREN PETROL TİC. İNŞ. Ve SAN. LTD. ŞTİ. ve iştirak edilen şirketler ile 38 yıldır sürdürmekteyiz.

1994 yılında kurulan EREN PETROL TİC. İNŞ Ve SAN. LTD. ŞTİ. ile devam edilen inşaat taahhüt işleri yanında toptan ve perakende olarak akaryakıt ürünleri taahhüt ve pazarlama işleri de kesintisiz olarak yürütülmektedir.

Tüm çalışma hayatında telekomünikasyon binaları ve radyo verici istasyonları gibi özellikli üst yapılar yanında okul, hastane, cami, konut gibi bir çok üst yapı inşaatlarının yanında baraj, şehir içi telefon şebekesi, kanalizasyon ve sulama şebekesi gibi alt yapı işleri de tamamlanarak hizmete sunulmuştur.

Sektörde mühendislik gereklerine ve ihtisaslaşmaya önem veren anlayışımız ise sürdürülmekte olan ve beton finişeri marifeti ile yerinde yapılan bordür, saha betonu, yürüme ve bisiklet yolları, beton bariyer, New Jersey, V kanal gibi yol imalatlarının taahhüt ve yapımı 2013 yılında kurulan DÖRTEREN MÜH. İNŞ. SAN Ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde sürdürülmektedir.

Tüm projelerinde mühendislik gereklerini ön planda tutan şirketimiz Adapazarı, Kocaeli, Bursa, Yalova gibi deprem bölgelerinde inşa ettiği çok katlı yapıların 1999 Gölcük depreminde hasar görmeden çıkması ile bölgede haklı bir övgüye sahiptir.

FAALİYET ALANLARI

İNŞAAT

İnşaat Y.Mühendisi Ali Ethem Yıldırım tarafından 1980 yılında şahıs şirketi

olarak kurulan ve 1994 yılında Eren Petrol Tic. İnş. ve San. Ltd. Şti adı ile

faaliyetine devam eden şirket kuruluşundan bu yana alt yapı ve üst yapı alanlarında

resmi ve özel sektöre taahhüt işleri yapmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

AKARYAKIT

İnşaat Y.Mühendisi Ali Ethem Yıldırım tarafından 1980 yılında

şahıs şirketi olarak kurulan ve 1994 yılında Eren Petrol Tic. İnş. ve San. Ltd. Şti

adı ile faaliyet alanını akaryakıt sektörünü de içine alarak genişletmiştir.

Ayrıntılı Bilgi

BETON UYGULAMALARI

Kayar kalıplı beton finişeriyle araç ve yaya trafiğine engel olmadan saatte 200 metreye* kadar

hızlı priz alan, üstün nitelikli görünüme sahip, yüksek dayanımlı Beton yollar, Beton yol bördürleri,

Karayolalrında yapılan Newjersey, V Kanal gibi sanayi yapıların üretimi.

Ayrıntılı Bilgi